Wraz z firmą ENNBOW, Olgą Szarlińską i Katarzyną Walosińską zapraszamy na spotkanie "JESIENNY DETOKS' 19 listopada o godzinie 18ej.

 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zarejestrować się tutaj - REJESTRACJA

W programie:


Katarzyna Walosińska
Konsultantka firmy kosmetycznej ‚Mary Kay’
Detoks skóry
Prawidłowa codzienna pielęgnacja twarzy (prawidłowy demakijaż oczu, pięć kroków pielęgnacji Mary Kay) z położeniem nacisku na zabiegi oczyszczające skórę, odpowiednio dobrane do rodzaju cery. W czasie spotkania ponadto zabieg pielęgnacyjny na dłonie ‚Satin Hands’ oraz dobór podkładu. Po sesji grupowej możliwość indywidualnych konsultacji oraz zakupu wybranych produktów.

Olga Szarlińska
Stylistka współracująca z marką ENNBOW, autorka bloga stylelife.com.pl
Detoks szafy
Podczas spotkania dowiesz się jak szybko i skutecznie uporządkować swoją szafę, zminimalizować ilość posiadanej odzieży tak aby wyeliminować codzienny problem “w co się ubrać”, jak wykorzystać zalety kolekcji mix and match aby podkreślić swój profesjonalny wizerunek.

Katarzyna Rutkowska-Parkes
Bioenergoterapeutka i terapeutka ‚Life Alignment’
Detoks umysłu i serca
Celem sesji ‚Detoks umysłu i serca’ jest umożliwienie Ci nawiązania bliższego kontaktu z Twoim ciałem i Twoją intuicją. W czasie tego krótkiego warsztatu przekonasz się dlaczego tak ważne jest pozytywne myślenie. Zobaczysz jak Twoje myśli i emocje wpływają na Twój organizm i Twoje pole energetyczne.
W trakcie medytacji odkryjesz i usuniesz blokady, które nie pozwalają Ci żyć w zgodnie z Twoim sercem i przeznaczeniem.

Wtorek 19 listopad 2019, godz. 18.00-22.00

ul.Flory 1/10, Warszawa

Wstęp bezpłatny.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zarejestrować się tutaj - REJESTRACJA

 

Liczba miejsc ograniczona.